fbpx

Būreliai vaikams

Būrelių gausa Dali akademijoje auga. Kviečiame vaikus aktyviai ir smagiai praleisti laiką po pamokų! Lieka tik išsirinkti labiausiai patikusį.

 

Kviečiame registruotis į nemokamas bandomąsias pamokas!

Dailės būreliai – Sigutė 864500142

Mentalinės aritmetikos – Aneta 863867939 

dali.akademija@gmail.com

Mentalinės aritmetikos būrelis vaikams

Mentalinės aritmetikos pamokėlės kiekvienam norinčiam išmokti skaičiuoti žaibišku greičiu! Vaikai dirbdami su japoniškais skaitliukais susipažįsta su kitokia skaičiavimo metodika. Ugdomoji veikla vyksta žaidimo forma, todėl vaikai lengvai įsitraukia. Mentalinės aritmetikos pamokose  vaikai laviną smulkiąją motoriką, išmoksta dirbti abiem rankom vienodai. Šis išskirtinis mokymo metodas padeda lavinti abu smegenų pusrutulius. Ypač daug dėmesio skiriame dešiniojo smegenų pusrutulio lavinimui, kuris atsakingas už vaiko genialias idėjas, kūrybiškumą ir greitą sprendimų priėmimą!

 

Mentalinė aritmetika visapusiškai lavina vaiko gabumus:

 • loginį mąstymą;
 • fotografinę atmintį;
 • dėmesio koncentraciją;
 • tikslaus ir greito skaičiavimo gebėjimus;
 • užslėptus matematinius gabumus!
80 eurų/mėnuo

65 eurai/mėnuo (mažųjų gr. 5-6 m. vaikams)

30 eur. startinis vienkartinis mokestis

Šis būrelis gali vykti Jūsų mokykloje Jums patogiu laiku! Detalesnė informacija telefonu +37063867939

Dailės ir tapybos būrelis vaikams

Ši būrelio programa orientuota į kiekvieno vaiko individualų augimą. Susipažinsime su pasaulinio garso tapytojų vardais ir jų nutapytais šedevrais, bei kursime savuosius. Būrelio metu dirbame nedidelėmis grupėmis, tad dėmesio sulaukia kiekvienas. Jūsų vaikų būrelyje laukia draugiška atpalaiduojanti atmosfera ir puiki draugija.

Dailės ir tapybos būrelis padeda lavinti šiuos gebėjimus:

 • loginį mąstymą;
 • kūrybiškumą;
 • vaizduotę;
 • spalvų pojūtį;
 • emocinį intelektą;
 • smulkiąją motoriką!
35 eurai/mėnuo

30 eur. startinis vienkartinis mokestis

Detalesnė informacija telefonu:

Sigutė 864500142

Dailė ir Keramika

Būrelio metu susipažinsime su kūrybos technikų įvairove piešime, tapysime ir lipdysime iš baltojo molio. Mūsų tikslas išlaisvinti nerūpestingą vaizduotę, kurią turi kiekvienas vaikas ir parodyti kiek daug būdų dailės pasaulis turi jiems atsiskleisti. Dirbame nedidelėmis grupėmis, tad dėmesio sulaukia kiekvienas. Jūsų laukia draugiška atpalaiduojanti atmosfera ir puiki draugija.

Dailės ir keramikos būrelis padeda lavinti šiuos gebėjimus:

 • smulkiąją motoriką;
 • vaizduotę;
 • loginį mąstymą;
 • kūrybiškumą;
 • spalvų pojūtį;
 • emocinį intelektą!

 

35 eurai/mėnuo

30 eur. startinis vienkartinis mokestis

Detalesnė informacija telefonu:

Sigutė 864500142

Akademinis piešimas

Akademinis piešimas pakloja tikruosius pagrindus dailės ir kūrybos kelyje. Programos metu mokysimės kompozicijos, proporcijų, perspektyvos, natiurmortų piešimo pagrindų. Taikysime Leonardo da Vinči principus, kurie lavina ne tik kūrybiškumą, bet ir loginį mąstymą.

40 eurai/mėnuo

30 eur. startinis vienkartinis mokestis

Detalesnė informacija telefonu:

Sigutė 864500142

Šeštadienio mokyklėlė (5-6 metų vaikams)

Šeštadienio mokyklėlėje vaikų laukia dvi smagios pamokėlės, kurių programos dera tarpusavyje. Tai mokykla, kurioje nėra skambučių, tai mokykla kurioje vaikai ateina draugauti ir turiningai leisti laiką. Mentalinės aritmetikos pamokos padės atskleisti užslėptus matematinius gabumus! Dailės ir tapybos užsiėmimai išlaisvinti nerūpestingą vaizduotę, kurią turi kiekvienas vaikas.

 • Dailė ir tapyba
 • Mentalinė aritmetika
30 eur. startinis vienkartinis mokestis

100 eurų/mėnuo

5 laisvos vietos grupėje.

Dailė ir tapyba

Ši programa orientuota į kiekvieno mokinio individualų augimą. Būrelio metu išbandome įvairias technikas: tapome ant drobės, vandens, indų. Susipažinsime su pasaulinio garso tapytojų vardais ir jų nutapytais šedevrais, bei kursime savuosius. Dirbame nedidelėmis grupėmis, tad dėmesio sulaukia kiekvienas. Jūsų laukia draugiška atlaiduojanti atmosfera ir puiki draugija.

Būrelio laikas: ketvirtadieniais 16.15 arba šeštadieniais 11.00 val.

Dailė ir tapyba vaikams 30eur/mėn (4k.po 80min)

Rankdarbiai

Būrelio metu susipažinsime su kūrybos technikų įvairove kursime įvairius rankdarbius. Kursime papuošalus, virsime muilus, kursime mozaikas, lipdysime iš baltojo molio ir daug kitų smagių užsiėmimų. Mūsų tikslas išlaisvinti nerūpestingą vaizduotę, kurią turi kiekvienas vaikas ir parodyti kiek daug būdų dailės pasaulis turi jiems atsiskleisti. Dirbame nedidelėmis grupėmis, tad dėmesio sulaukia kiekvienas. Jūsų laukia draugiška atpalaiduojanti atmosfera ir puiki draugija.

Rankdarbiai 30 eur/mėn (4k. po 80min)

Būrelis vyksta trečiadieniais 16.00 val.

Mentalinė aritmetika

Šios pamokėlės kiekvienam norinčiam išmokti skaičiuoti žaibišku greičiu! Vaikai dirbdami su japoniškais skaitliukais susipažįsta su kitokia skaičiavimo metodika. Ugdomoji veikla vyksta žaidimo forma, todėl vaikai lengvai įsitraukia. Užsiėmimų metu taip pat atliekame įvairias logines, fotografinę atmintį ir pastabumą lavinančias užduotis. Mokomės skaičiuoti mintinai ir greitai atlikti sudėties, atimties, daugybos bei dalybos veiksmus.

Mentalinė aritmetika 70 eur/mėn (8k. po 60min)

Šis būrelis gali vykti Jūsų mokykloje Jums patogiu laiku! Detalesnė informacija telefonu 863867939